DHP106095S-680MHF
DHP106095S-680MHF ITG Electronics, Inc.
935c00daa3dcdd25f466d287edac2f53.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 68UH 12A 14.7 MOHM TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical
Size / Dimension: 1.063" L x 0.724" W (27.00mm x 18.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 14.7mOhm
Current - Saturation (Isat): 12.9A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 300 kHz
Height - Seated (Max): 0.949" (24.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 12 A
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 68UH 12A 14.7 MOHM TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical, Size / Dimension: 1.063" L x 0.724" W (27.00mm x 18.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 14.7mOhm, Current - Saturation (Isat): 12.9A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 300 kHz, Height - Seated (Max): 0.949" (24.10mm), Part Status: Active, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 12 A.