DHRB34C221M2BB
DHRB34C221M2BB Murata Electronics
High Voltage Ceramic Capacitors.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 220PF 15KV RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 15000V (15kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.374" (9.50mm)
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 220 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 15KV RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 15000V (15kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.374" (9.50mm), Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 220 pF.