DHS40P300A-CL420
DHS40P300A-CL420 Diwell Electronics
DHS_Series_datasheet.pdf
Виробник: Diwell Electronics
Description: CURRENT SENSOR SWITCH 300A
Packaging: Bulk
Polarization: Unidirectional
Output: Current
Frequency: 50Hz ~ 400Hz
Accuracy: ±1%
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Voltage - Supply: 20V ~ 30V
Sensor Type: Current Switch
For Measuring: AC/DC
Current - Sensing: 300A
Number of Channels: 1
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CURRENT SENSOR SWITCH 300A, Packaging: Bulk, Polarization: Unidirectional, Output: Current, Frequency: 50Hz ~ 400Hz, Accuracy: ±1%, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Voltage - Supply: 20V ~ 30V, Sensor Type: Current Switch, For Measuring: AC/DC, Current - Sensing: 300A, Number of Channels: 1.