Продукція > PAIRUI > DHV10W-2411 PAIRUI
DHV10W-2411 PAIRUI
DHV10W-2411 PAIRUI
info-uiam10ew2405sz.pdf
Виробник: PAIRUI
Код виробника: DHV10W-2411 RoHS 10W DC-DC Converter; Single; Vin 9V~36V; Vout 5V; 2A; 3300uF; 1500VDC; EFF82%; Substitute: AM10EW-2405SZ AIMTEC; Converters AC/DC and DC/DC
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 2 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DHV10W-2411 PAIRUI PAIRUI
Код виробника: DHV10W-2411 RoHS 10W DC-DC Converter; Single; Vin 9V~36V; Vout 5V; 2A; 3300uF; 1500VDC; EFF82%; Substitute: AM10EW-2405SZ AIMTEC; Converters AC/DC and DC/DC, кількість в упаковці: 2 шт.