Продукція > PAIRUI > DHV15-2414 PAIRUI
DHV15-2414 PAIRUI
DHV15-2414 PAIRUI
info-uiam15e2424sz%20c.pdf
Виробник: PAIRUI
Код виробника: DHV15-2414 RoHS DC-DC Converter; Isolated; Singlel Output; 15W; 625mA; 24V; 1,5kV; 18V~36V; -40°C~85°C; EFF 85%; Substitute: VRB2424LD-15WR3; AM15E-2424SZ; DMV15-2414; Converters AC/DC and DC/DC
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Технічний опис DHV15-2414 PAIRUI PAIRUI
Код виробника: DHV15-2414 RoHS DC-DC Converter; Isolated; Singlel Output; 15W; 625mA; 24V; 1,5kV; 18V~36V; -40°C~85°C; EFF 85%; Substitute: VRB2424LD-15WR3; AM15E-2424SZ; DMV15-2414; Converters AC/DC and DC/DC, кількість в упаковці: 10 шт.