Продукція > PAIRUI > DHV20W-11013
DHV20W-11013
DHV20W-11013 PAIRUI
info-dc%20dhv20w-11013.pdf
Виробник: PAIRUI
Код виробника: DMV20W1-11013C RoHS DC/DC Converter, 20W, 1333mA, Vin 40V~160V, Vout 15V, Viso 1500VDC, EFF88%; Np.URB1D15LD-20WR3 ; DHV20W-11013C; Converters AC/DC and DC/DC
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Код виробника: DMV20W1-11013C RoHS DC/DC Converter, 20W, 1333mA, Vin 40V~160V, Vout 15V, Viso 1500VDC, EFF88%; Np.URB1D15LD-20WR3 ; DHV20W-11013C; Converters AC/DC and DC/DC, кількість в упаковці: 1 шт.