DI015N65D2 Diotec Semiconductor
Виробник: Diotec Semiconductor
D2PAK, N, 650V, 15A,
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD N channel transistors, Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 650V; 15A; Idm: 60A; 57.6W, Type of transistor: N-MOSFET, Polarisation: unipolar, Drain-source voltage: 650V, Drain current: 15A, Pulsed drain current: 60A, Power dissipation: 57.6W, Case: D2PAK; TO263AB, On-state resistance: 181Ω, Mounting: SMD, Kind of channel: enhancement.
Інші пропозиції DI015N65D2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DI015N65D2 Виробник : DIOTEC SEMICONDUCTOR Category: SMD N channel transistors
Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 650V; 15A; Idm: 60A; 57.6W
Type of transistor: N-MOSFET
Polarisation: unipolar
Drain-source voltage: 650V
Drain current: 15A
Pulsed drain current: 60A
Power dissipation: 57.6W
Case: D2PAK; TO263AB
On-state resistance: 181Ω