DI06W8-15
DI06W8-15 MEAN WELL USA Inc.
SI06W8,DI06W8-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: I/P: 9-75VDC;O/P:15V 200MA,1"*1"
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE, EAC, UKCA
Efficiency: 84.5%
Current - Output (Max): 200mA, 200mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -12V
Power (Watts): 6 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: I/P: 9-75VDC;O/P:15V 200MA,1"*1", Packaging: Bulk, Package / Case: 6-DIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, EAC, UKCA, Efficiency: 84.5%, Current - Output (Max): 200mA, 200mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -12V, Power (Watts): 6 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DI06W8-15 DI06W8-15 Виробник : MEAN WELL SI06W8,DI06W8-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 6W 9-75Vin +/-15V +/-0-200mA 1x1 Regulated DIP