DIA-250-WT-PK
DIA-250-WT-PK Brady Corporation
Safety%20and%20Facility%20ID%20Catalog.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: LABEL WHITE 1=25PCS
Packaging: Bulk
Length: 0.250" (6.35mm)
Width: 0.125" (3.18mm)
Material - Body: Cloth
Label Type: Die Cut
Applications: Device Marker
Part Status: Active
Color - Background: White
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL WHITE 1=25PCS, Packaging: Bulk, Length: 0.250" (6.35mm), Width: 0.125" (3.18mm), Material - Body: Cloth, Label Type: Die Cut, Applications: Device Marker, Part Status: Active, Color - Background: White.