Продукція > DYNEX > DIM200PLM33-F000
DIM200PLM33-F000 DYNEX
DNX_DIM200PLM33-F000.pdf
Виробник: DYNEX
IGBT Chopper Module, 3300V, Ic=200A, Vce(sat)=2.8V Група товару: Силові IGBT-модулі Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук