Продукція > DYNEX > DIM600DCM17-A000
DIM600DCM17-A000 DYNEX
Виробник: DYNEX
IGBT Chopper Module, Vces=1700V, Vce(sat)=2.7V, Ic=600A, Ic(pk)=1200A Група товару: Силові IGBT-модулі Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук