Продукція > ELESA+GANTER > DIN 172-B29-56-A
DIN 172-B29-56-A
DIN 172-B29-56-A ELESA+GANTER
DIN 172-EN.pdf
Виробник: ELESA+GANTER
Category: Indexing plungers
Description: Guide bushing; hardened steel; Øout: 42mm; Øint: 29mm; DIN 172
Type of mounting element: guide bushing
Material: hardened steel
Outside diameter: 42mm
Internal diameter: 29mm
Flange diameter: 46mm
DIN standard: DIN 172
Length: 56mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Indexing plungers, Description: Guide bushing; hardened steel; Øout: 42mm; Øint: 29mm; DIN 172, Type of mounting element: guide bushing, Material: hardened steel, Outside diameter: 42mm, Internal diameter: 29mm, Flange diameter: 46mm, DIN standard: DIN 172, Length: 56mm.