Продукція > ELESA+GANTER > DIN 172-B37-30-A
DIN 172-B37-30-A
DIN 172-B37-30-A ELESA+GANTER
Category: Indexing plungers
Description: Guide bushing; hardened steel; Øout: 55mm; Øint: 37mm; DIN 172
Type of mounting element: guide bushing
Material: hardened steel
Outside diameter: 55mm
Internal diameter: 37mm
Flange diameter: 59mm
DIN standard: DIN 172
Length: 30mm
Написати відгук
Category: Indexing plungers, Description: Guide bushing; hardened steel; Øout: 55mm; Øint: 37mm; DIN 172, Type of mounting element: guide bushing, Material: hardened steel, Outside diameter: 55mm, Internal diameter: 37mm, Flange diameter: 59mm, DIN standard: DIN 172, Length: 30mm.