DIP-1998-03-1181-D IRC (TT electronics)
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 1.18K Ohm 0.5% 1.5W ±25ppm/C BUS Ceramic 16-Pin DIP Pin Thru-Hole Box/Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук