DIP-1998-03-1502-D IRC (TT electronics)
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 15K Ohm 0.5% 1.5W ±25ppm/C BUS Ceramic 16-Pin DIP Pin Thru-Hole Box/Bulk
на замовлення 97 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук