DIP-1999-02-1002-D
DIP-1999-02-1002-D IRC (TT electronics)
1900.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 10K Ohm 0.5% 1.6W ±50ppm/°C ISOL Ceramic 16-Pin DIP Pin Thru-Hole Box/Bulk
Написати відгук