Продукція > CHIP QUIK > DIP600-SOIC-10W
DIP600-SOIC-10W
DIP600-SOIC-10W Chip Quik
DIP600_SOIC_10W.pdf
Виробник: Chip Quik
Sockets & Adapters DIP-10 (0.6" width, 0.1" pitch) to SOIC-10 Wide (1.27mm pitch, 300 mil body) Adapter
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIP-10 (0.6" WIDTH, 0.1" PITCH), Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.700" L x 0.500" W (17.78mm x 12.70mm), Number of Positions: 10, Pitch: 0.050" (1.27mm), Board Thickness: 0.063" (1.60mm), Proto Board Type: SMD to DIP, Package Accepted: SOIC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DIP600-SOIC-10W DIP600-SOIC-10W Виробник : Chip Quik Inc. DIP600-SOIC-10W.pdf Description: DIP-10 (0.6" WIDTH, 0.1" PITCH)
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.700" L x 0.500" W (17.78mm x 12.70mm)
Number of Positions: 10
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Board Thickness: 0.063" (1.60mm)