Продукція > FERROCORE > DJNR3015-100
DJNR3015-100
DJNR3015-100 FERROCORE
DJNR3015-series.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 870mA; R: 276mΩ; ±20%; 3x3x1.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 10µH
Operating current: 870mA
Resistance: 0.276Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 3x3x1.5mm
Saturation current: 750mA
на замовлення 1560 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 61
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 870mA; R: 276mΩ; ±20%; 3x3x1.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 10µH, Operating current: 870mA, Resistance: 0.276Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 3x3x1.5mm, Saturation current: 750mA.