Продукція > FERROCORE > DJNR3015-101
DJNR3015-101
DJNR3015-101 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 100uH; Ioper: 250mA; R: 2.92Ω; ±20%; 3x3x1.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.1mH
Operating current: 0.25A
Resistance: 2.92Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 3x3x1.5mm
Saturation current: 230mA
на замовлення 65 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 53
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 100uH; Ioper: 250mA; R: 2.92Ω; ±20%; 3x3x1.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 0.1mH, Operating current: 0.25A, Resistance: 2.92Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 3x3x1.5mm, Saturation current: 230mA.