Продукція > FERROCORE > DJNR3015-1R5
DJNR3015-1R5
DJNR3015-1R5 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 1.9A; R: 66mΩ; ±30%; 3x3x1.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 1.5µH
Operating current: 1.9A
Resistance: 66mΩ
Tolerance: ±30%
Body dimensions: 3x3x1.5mm
Saturation current: 1.8A
на замовлення 2056 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 61
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 1.9A; R: 66mΩ; ±30%; 3x3x1.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 1.5µH, Operating current: 1.9A, Resistance: 66mΩ, Tolerance: ±30%, Body dimensions: 3x3x1.5mm, Saturation current: 1.8A.