Продукція > FERROCORE > DJNR3015-470
DJNR3015-470
DJNR3015-470 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 47uH; Ioper: 400mA; R: 1.406Ω; ±20%; 3x3x1.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 47µH
Operating current: 0.4A
Resistance: 1.406Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 3x3x1.5mm
Saturation current: 320mA
на замовлення 153 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 61
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 47uH; Ioper: 400mA; R: 1.406Ω; ±20%; 3x3x1.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 47µH, Operating current: 0.4A, Resistance: 1.406Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 3x3x1.5mm, Saturation current: 320mA.