Продукція > FERROCORE > DJNR3015-4R7
DJNR3015-4R7
DJNR3015-4R7 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 1.25A; R: 136mΩ; ±20%; 3x3x1.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 4.7µH
Operating current: 1.25A
Resistance: 0.136Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 3x3x1.5mm
Saturation current: 1.08A
на замовлення 930 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 61
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 1.25A; R: 136mΩ; ±20%; 3x3x1.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 4.7µH, Operating current: 1.25A, Resistance: 0.136Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 3x3x1.5mm, Saturation current: 1.08A.