Продукція > FERROCORE > DJNR4018-100-S
DJNR4018-100-S
DJNR4018-100-S FERROCORE
DJNR 4018-SERIES-S.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 1.2A; R: 150mΩ; ±20%; 4x4x1.8mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 10µH
Operating current: 1.2A
Resistance: 0.15Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 4x4x1.8mm
Saturation current: 1.3A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 1.2A; R: 150mΩ; ±20%; 4x4x1.8mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 10µH, Operating current: 1.2A, Resistance: 0.15Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 4x4x1.8mm, Saturation current: 1.3A.