Продукція > FERROCORE > DJNR4018-151-S
DJNR4018-151-S
DJNR4018-151-S FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 150uH; Ioper: 220mA; R: 2.3Ω; ±20%; 4x4x1.8mm
Type of inductor: wire
Inductance: 0.15mH
Resistance: 2.3Ω
Body dimensions: 4x4x1.8mm
Operating current: 0.22A
Saturation current: 340mA
Tolerance: ±20%
Mounting: SMD
на замовлення 1850 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 150uH; Ioper: 220mA; R: 2.3Ω; ±20%; 4x4x1.8mm, Type of inductor: wire, Inductance: 0.15mH, Resistance: 2.3Ω, Body dimensions: 4x4x1.8mm, Operating current: 0.22A, Saturation current: 340mA, Tolerance: ±20%, Mounting: SMD.