Продукція > FERROCORE > DJNR4018-220-S
DJNR4018-220-S
DJNR4018-220-S FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 720mA; R: 290mΩ; ±20%; 4x4x1.8mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 22µH
Operating current: 0.72A
Resistance: 0.29Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 4x4x1.8mm
Saturation current: 0.9A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 720mA; R: 290mΩ; ±20%; 4x4x1.8mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 22µH, Operating current: 0.72A, Resistance: 0.29Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 4x4x1.8mm, Saturation current: 0.9A.