Продукція > FERROCORE > DJNR4018-330-S
DJNR4018-330-S
DJNR4018-330-S FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 550mA; R: 480mΩ; ±20%; 4x4x1.8mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 33µH
Operating current: 0.55A
Resistance: 0.48Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 4x4x1.8mm
Saturation current: 0.7A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 550mA; R: 480mΩ; ±20%; 4x4x1.8mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 33µH, Operating current: 0.55A, Resistance: 0.48Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 4x4x1.8mm, Saturation current: 0.7A.