Продукція > FERROCORE > DJNR4018-470-S
DJNR4018-470-S
DJNR4018-470-S FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 47uH; Ioper: 440mA; R: 650mΩ; ±20%; 4x4x1.8mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 47µH
Operating current: 0.44A
Resistance: 0.65Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 4x4x1.8mm
Saturation current: 0.6A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 47uH; Ioper: 440mA; R: 650mΩ; ±20%; 4x4x1.8mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 47µH, Operating current: 0.44A, Resistance: 0.65Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 4x4x1.8mm, Saturation current: 0.6A.