Продукція > FERROCORE > DJNR5020-220-S
DJNR5020-220-S
DJNR5020-220-S FERROCORE
DJNR 5020-SERIES-S.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 1A; R: 260mΩ; ±20%; 4.9x4.9x2mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 22µH
Resistance: 0.26Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 4.9x4.9x2mm
Operating current: 1A
Saturation current: 0.9A
на замовлення 993 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 1A; R: 260mΩ; ±20%; 4.9x4.9x2mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 22µH, Resistance: 0.26Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 4.9x4.9x2mm, Operating current: 1A, Saturation current: 0.9A.