Продукція > FERROCORE > DJNR5020-2R2-S
DJNR5020-2R2-S
DJNR5020-2R2-S FERROCORE
DJNR 5020-SERIES-S.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 2.9A; R: 35mΩ; ±30%; 4.9x4.9x2mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 2.2µH
Operating current: 2.9A
Resistance: 35mΩ
Tolerance: ±30%
Body dimensions: 4.9x4.9x2mm
Saturation current: 2.9A
на замовлення 1965 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 2.9A; R: 35mΩ; ±30%; 4.9x4.9x2mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 2.2µH, Operating current: 2.9A, Resistance: 35mΩ, Tolerance: ±30%, Body dimensions: 4.9x4.9x2mm, Saturation current: 2.9A.