Продукція > FERROCORE > DJNR5020-4R7-S
DJNR5020-4R7-S
DJNR5020-4R7-S FERROCORE
DJNR 5020-SERIES-S.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 2A; R: 60mΩ; ±20%; 4.9x4.9x2mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 4.7µH
Operating current: 2A
Resistance: 60mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 4.9x4.9x2mm
Saturation current: 2A
на замовлення 572 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 35
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 2A; R: 60mΩ; ±20%; 4.9x4.9x2mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 4.7µH, Operating current: 2A, Resistance: 60mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 4.9x4.9x2mm, Saturation current: 2A.