Продукція > FERROCORE > DJNR5040-150-S
DJNR5040-150-S
DJNR5040-150-S FERROCORE
DJNR 5040-SERIES-S.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 15uH; Ioper: 1.8A; R: 80mΩ; ±20%; 4.9x4.9x4mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 15µH
Operating current: 1.8A
Resistance: 80mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 4.9x4.9x4mm
Saturation current: 2A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 15uH; Ioper: 1.8A; R: 80mΩ; ±20%; 4.9x4.9x4mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 15µH, Operating current: 1.8A, Resistance: 80mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 4.9x4.9x4mm, Saturation current: 2A.