Продукція > FERROCORE > DJNR5040-1R5-S
DJNR5040-1R5-S
DJNR5040-1R5-S FERROCORE
DJNR 5040-SERIES-S.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 4.5A; R: 17mΩ; ±30%; 4.9x4.9x4.1mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 1.5µH
Operating current: 4.5A
Resistance: 17mΩ
Tolerance: ±30%
Body dimensions: 4.9x4.9x4.1mm
Saturation current: 6.4A
на замовлення 434 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 4.5A; R: 17mΩ; ±30%; 4.9x4.9x4.1mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 1.5µH, Operating current: 4.5A, Resistance: 17mΩ, Tolerance: ±30%, Body dimensions: 4.9x4.9x4.1mm, Saturation current: 6.4A.