Продукція > FERROCORE > DJNR5040-2R2-S
DJNR5040-2R2-S
DJNR5040-2R2-S FERROCORE
DJNR 5040-SERIES-S.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 3.7A; R: 22mΩ; ±30%; 4.9x4.9x4.1mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 2.2µH
Operating current: 3.7A
Resistance: 22mΩ
Tolerance: ±30%
Body dimensions: 4.9x4.9x4.1mm
Saturation current: 5A
на замовлення 1090 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 3.7A; R: 22mΩ; ±30%; 4.9x4.9x4.1mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 2.2µH, Operating current: 3.7A, Resistance: 22mΩ, Tolerance: ±30%, Body dimensions: 4.9x4.9x4.1mm, Saturation current: 5A.