Продукція > FERROCORE > DJNR5040-330-S
DJNR5040-330-S
DJNR5040-330-S FERROCORE
DJNR 5040-SERIES-S.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 1.2A; R: 180mΩ; ±20%; 4.9x4.9x4mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 33µH
Operating current: 1.2A
Resistance: 0.18Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 4.9x4.9x4mm
Saturation current: 1.3A
на замовлення 730 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 1.2A; R: 180mΩ; ±20%; 4.9x4.9x4mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 33µH, Operating current: 1.2A, Resistance: 0.18Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 4.9x4.9x4mm, Saturation current: 1.3A.