Продукція > FERROCORE > DJNR6028-100-S
DJNR6028-100-S
DJNR6028-100-S FERROCORE
DJNR 6028-SERIES-S.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 1.9A; R: 65mΩ; ±20%; 6x6x2.8mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 10µH
Operating current: 1.9A
Resistance: 65mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 6x6x2.8mm
Saturation current: 1.9A
на замовлення 2890 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 1.9A; R: 65mΩ; ±20%; 6x6x2.8mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 10µH, Operating current: 1.9A, Resistance: 65mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 6x6x2.8mm, Saturation current: 1.9A.