Продукція > FERROCORE > DJNR6045-101-S
DJNR6045-101-S
DJNR6045-101-S FERROCORE
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 100uH; Ioper: 750mA; R: 466mΩ; ±20%; 6x6x4.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.1mH
Operating current: 0.75A
Resistance: 466mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 6x6x4.5mm
Saturation current: 0.9A
на замовлення 9375 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 100uH; Ioper: 750mA; R: 466mΩ; ±20%; 6x6x4.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 0.1mH, Operating current: 0.75A, Resistance: 466mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 6x6x4.5mm, Saturation current: 0.9A.