Продукція > FERROCORE > DJNR6045-101
DJNR6045-101
DJNR6045-101 FERROCORE
DJNR 6045-SERIES.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 100uH; Ioper: 800mA; R: 650mΩ; ±20%; 6x5.9x4.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.1mH
Operating current: 0.8A
Resistance: 0.65Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 6x5.9x4.5mm
Saturation current: 0.8A
на замовлення 949 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 100uH; Ioper: 800mA; R: 650mΩ; ±20%; 6x5.9x4.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 0.1mH, Operating current: 0.8A, Resistance: 0.65Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 6x5.9x4.5mm, Saturation current: 0.8A.