Продукція > FERROCORE > DJNR6045-1R8
DJNR6045-1R8
DJNR6045-1R8 FERROCORE
DJNR 6045-SERIES.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1.8uH; Ioper: 5A; R: 23.4mΩ; ±30%; 6x5.9x4.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 1.8µH
Operating current: 5A
Resistance: 23.4mΩ
Tolerance: ±30%
Body dimensions: 6x5.9x4.5mm
Saturation current: 7A
на замовлення 985 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 33
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1.8uH; Ioper: 5A; R: 23.4mΩ; ±30%; 6x5.9x4.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 1.8µH, Operating current: 5A, Resistance: 23.4mΩ, Tolerance: ±30%, Body dimensions: 6x5.9x4.5mm, Saturation current: 7A.