Продукція > FERROCORE > DJNR6045-220-S
DJNR6045-220-S
DJNR6045-220-S FERROCORE
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 1.6A; R: 107mΩ; ±20%; 6x6x4.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 22µH
Operating current: 1.6A
Resistance: 0.107Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 6x6x4.5mm
Saturation current: 2A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 1.6A; R: 107mΩ; ±20%; 6x6x4.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 22µH, Operating current: 1.6A, Resistance: 0.107Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 6x6x4.5mm, Saturation current: 2A.