Продукція > FERROCORE > DJNR6045-330-S
DJNR6045-330-S
DJNR6045-330-S FERROCORE
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 1.4A; R: 141mΩ; ±20%; 6x6x4.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 33µH
Operating current: 1.4A
Resistance: 141mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 6x6x4.5mm
Saturation current: 1.65A
на замовлення 2213 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 1.4A; R: 141mΩ; ±20%; 6x6x4.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 33µH, Operating current: 1.4A, Resistance: 141mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 6x6x4.5mm, Saturation current: 1.65A.