Продукція > FERROCORE > DJNR6045-330
DJNR6045-330
DJNR6045-330 FERROCORE
DJNR 6045-SERIES.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 1.5A; R: 188.5mΩ; ±20%; 6x5.9x4.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 33µH
Operating current: 1.5A
Resistance: 188.5mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 6x5.9x4.5mm
Saturation current: 1.5A
на замовлення 2430 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 1.5A; R: 188.5mΩ; ±20%; 6x5.9x4.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 33µH, Operating current: 1.5A, Resistance: 188.5mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 6x5.9x4.5mm, Saturation current: 1.5A.