Продукція > FERROCORE > DJNR6045-3R0
DJNR6045-3R0
DJNR6045-3R0 FERROCORE
DJNR 6045-SERIES.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 3uH; Ioper: 4A; R: 31.2mΩ; ±30%; 6x5.9x4.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 3µH
Operating current: 4A
Resistance: 31.2mΩ
Tolerance: ±30%
Body dimensions: 6x5.9x4.5mm
Saturation current: 5A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 3uH; Ioper: 4A; R: 31.2mΩ; ±30%; 6x5.9x4.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 3µH, Operating current: 4A, Resistance: 31.2mΩ, Tolerance: ±30%, Body dimensions: 6x5.9x4.5mm, Saturation current: 5A.