Продукція > FERROCORE > DJNR6045-470
DJNR6045-470
DJNR6045-470 FERROCORE
DJNR 6045-SERIES.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 47uH; Ioper: 1.3A; R: 286mΩ; ±20%; 6x5.9x4.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 47µH
Operating current: 1.3A
Resistance: 286mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 6x5.9x4.5mm
Saturation current: 1.3A
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 47uH; Ioper: 1.3A; R: 286mΩ; ±20%; 6x5.9x4.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 47µH, Operating current: 1.3A, Resistance: 286mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 6x5.9x4.5mm, Saturation current: 1.3A.