Продукція > FERROCORE > DJNR6045-680
DJNR6045-680
DJNR6045-680 FERROCORE
DJNR 6045-SERIES.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 68uH; Ioper: 1A; R: 429mΩ; ±20%; 6x5.9x4.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 68µH
Operating current: 1A
Resistance: 0.429Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 6x5.9x4.5mm
Saturation current: 1A
на замовлення 1585 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 68uH; Ioper: 1A; R: 429mΩ; ±20%; 6x5.9x4.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 68µH, Operating current: 1A, Resistance: 0.429Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 6x5.9x4.5mm, Saturation current: 1A.