Продукція > FERROCORE > DJNR6045S-680M
DJNR6045S-680M
DJNR6045S-680M FERROCORE
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 68uH; Ioper: 1A; R: 289mΩ; ±20%; 6x6x4.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 68µH
Operating current: 1A
Resistance: 289mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 6x6x4.5mm
Saturation current: 1.2A
на замовлення 4507 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 42
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 68uH; Ioper: 1A; R: 289mΩ; ±20%; 6x6x4.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 68µH, Operating current: 1A, Resistance: 289mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 6x6x4.5mm, Saturation current: 1.2A.