Продукція > FERROCORE > DJNR8040-220
DJNR8040-220
DJNR8040-220 FERROCORE
DJNR 8040-SERIES.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 2.6A; R: 85.8mΩ; ±20%; 8x8x4.2mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 22µH
Resistance: 85.8mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 8x8x4.2mm
Operating current: 2.6A
Saturation current: 2.8A
на замовлення 670 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 2.6A; R: 85.8mΩ; ±20%; 8x8x4.2mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 22µH, Resistance: 85.8mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 8x8x4.2mm, Operating current: 2.6A, Saturation current: 2.8A.