Продукція > FERROCORE > DJNR8040-680
DJNR8040-680
DJNR8040-680 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 68uH; Ioper: 1.45A; R: 246mΩ; ±20%; 8x8x4.2mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 68µH
Operating current: 1.45A
Resistance: 246mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 8x8x4.2mm
Saturation current: 1.7A
на замовлення 390 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 68uH; Ioper: 1.45A; R: 246mΩ; ±20%; 8x8x4.2mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 68µH, Operating current: 1.45A, Resistance: 246mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 8x8x4.2mm, Saturation current: 1.7A.