Продукція > FERROCORE > DJNR8040-6R8
DJNR8040-6R8
DJNR8040-6R8 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 6.8uH; Ioper: 4.4A; R: 31.2mΩ; ±20%; 8x8x4.2mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 6.8µH
Operating current: 4.4A
Resistance: 31.2mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 8x8x4.2mm
Saturation current: 5A
на замовлення 274 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 6.8uH; Ioper: 4.4A; R: 31.2mΩ; ±20%; 8x8x4.2mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 6.8µH, Operating current: 4.4A, Resistance: 31.2mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 8x8x4.2mm, Saturation current: 5A.