Продукція > KEMET > DK106M050S9GAAKPLP
DK106M050S9GAAKPLP
DK106M050S9GAAKPLP Kemet
kema4001edk.pdf
Виробник: Kemet
Cap Aluminum Lytic 10uF 50V 20% (6.3 X 5.4mm) SMD 0.035A 2000h 85°C T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук