DKA15A-15
DKA15A-15 MEAN WELL USA Inc.
DKA15-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 500mA, 500mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1 kV
на замовлення 179 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 15W, Packaging: Tube, Features: OCP, SCP, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 500mA, 500mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DKA15A-15 DKA15A-15 Виробник : MEAN WELL DKA15-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 9-18Vin +/-15Vout 50-500mA, 15W